Deneyimlerimize dayalı içerikleri müşterilerimize çevrimiçi sunmak amacıyla kolaydokuman.com “Dijial Kütüphane”sini 2019’da kurduk.

Türkiye’nin konusunda ilk platformuyuz.

İş dünyasınının profesyonellerinin bilgi ve içeriğe ulaşması için içeriğimizi sürekli büyütüyoruz.

kolaydokuman.com Onomy Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. ne aittir.

Kadir Sok. Yalı Mah. No: 14 /265 Kartal – İstanbul

Ömer Akif Yenigün Hakkında

1972 doğumlu olan Ömer Akif Yenigün, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu ve Marmara Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri alanında yüksek lisans yaptı.

Yenigün, 23 yıllık mesleki deneyime sahiptir (11 yıl Arçelik, 5 yıl Koç Zer, 5 yıl İlbak Holding, 8 ay Kalder, 2 yıl kendi danışmanlık şirketi Onomy)

Yenigün, Kalite Güvence Mühendisi, 6 Sigma Lideri, Satınalma Müdürü, Stratejik Planlama Direktörü, Satınalma Direktörü, Yönetim Sistemleri ve ERP Direktörü pozisyonlarında bulundu.

Yenigün, kurumsal gelişim ve dönüşüm program yönetimi, stratejik planlama, ERP dönüşüm proje yönetimi; 6 sigma yayılım (kara kuşak), performans, süreç iyileştirme, hedef yayılım, bilgi ve proje yönetimi, stratejik satın alma ve tedarik yönetimi, maliyet analizi ve maliyet iyileştirme alanlarında ileri seviye yetkinliklere sahiptir.

Yenigün Onomy Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. kurucusu ve CCA (Kurumsal Dönüşüm Akademisi) Dönüşüm Mimarı ve İcra Kurulu üyesidir.

kolaydokuman.com © 2019 Bütün hakları saklıdır.