Bu web sitesini kullanarak veya bu web sitesinden içerik indirerek, aşağıdaki şart ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu şartları kabul etmiyorsanız, içerik indirmeyin ve siteyi kullanmayın. İstediğimiz zaman gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkımızı saklı tutarız. Hangi değişikliklerin yapıldığını görmek için bu şartları kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. kolaydokuman.com web sitesini kullanmaya devam ederek, bu değişiklikleri kabul ettiğinizi belirtirsiniz.

Belirli bir içerik ve şablon indiren son kullanıcı aşağıda lisans sözleşmesinin şartlarını kabul etmiş sayılır.

Telif Hakkı İhlali

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz. Sitemizde veya site aracılığıyla bulunan herhangi bir materyalin sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz herhangi bir telif hakkını ihlal ettiğine inanıyorsanız, lütfen iletişim bilgilerini kullanarak derhal bizi bilgilendirin.

Yanlış beyanlar yaparsanız, yasalar uyarınca zararlardan sorumlu tutulabileceğinizi lütfen unutmayın. Bu nedenle, sitemizde bulunan veya site tarafından bağlanılan materyalin telif hakkınızı ihlal ettiğinden emin değilseniz, önce bir avukata başvurmayı düşünmelisiniz.

Fikri Mülkiyet Hakkı

Site içeriği ayrıca yalnızca kişisel kullanım için sağlanmıştır. Açık yazılı iznimiz olmadan hiçbir içerik çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz, satılamaz, istismar edilemez veya başka bir şekilde lisanslanamaz.

Lisans

Siteyi kullanarak, ticari olmayan kişisel kullanım için belirli içerikleri kullanmanız veya bunlara erişmeniz için sınırlı bir lisans verilir. Hizmetlerimizde kullanılan tüm içeriğin tüm haklarını saklı tutmaktayız.

Sitenin herhangi bir bölümüne herhangi bir şey göndererek veya paylaşarak veya siteden hesabınızı sosyal ağ hesaplarınızdan herhangi birine bağlayarak veya sizin tarafınızdan siteye sağlanan hiçbir içerikten sorumlu değiliz. Ek olarak, sağladığımız herhangi bir içeriği kendi takdirimize bağlı olarak sansürleyebilir, yeniden düzenleyebilir, değiştirebilir veya silebiliriz.

İçeriğimize Bağlantı Verme

Web sitenizin yasadışı, pornografik, zararlı, v.b. olarak kabul edilen içerik içermesi durumunda kolaydokuman.com’a dış bağlantı vermenizi istemiyoruz.

İçeriğimizin Kullanımı

Tüm bilgiler, metinler, yazılımlar, dosyalar, belgeler, grafikler, fotoğraflar, çizimler, videolar, sesler ve diğer içerikler bize veya diğer lisans sahiplerine aittir. Bu nedenle, içerik telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet kanunları ile korunmaktadır.

Telif hakkı yasasını çok ciddiye alıyoruz ve diğer web sitelerinin yasaları ihlal ettiği tespit edildiğinde DMCA bildirimlerini rutin olarak sunuyoruz.

İçeriği tek bir bilgisayara indirebilir ve yalnızca kişisel ve ticari olmayan kullanımınız için istediğiniz sayıda basılı kopya yazdırabilirsiniz. İçeriğin mülkiyetini size devretmiyoruz. 

Ticari amaçlarla kullanmak üzere çok miktarda içeriği bir veritabanına, sunucuya veya kişisel bir bilgisayara indirmeyin.

İçeriği veya herhangi bir değiştirilmiş sürümünü kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, görüntüleyemez, satamaz, yükleyemez, yayınlayamaz, iletemez, ya da dağıtamazsınız. Herhangi bir içeriği değiştirme veya güvenlik özelliklerimizi bozma girişimleri yasaktır.

İçeriğimizi sosyal ağlara veya genel galerilere gönderemezsiniz. Ancak, İçeriği önerebilir, tartışabilir ve kolaydokuman.com adresindeki ilgili sayfaya bağlantı verebilirsiniz.

İçeriğimizi kişisel, eğitimsel, araştırma, kar amacı gütmeyen veya ticari amaçlarla nasıl kullanabileceğinize veya kullanmayacağınıza ilişkin herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşınız.

Gönderimler

İçerik ve şablonlarınızın tarafımızdan incelenmesini kabul edersiniz ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, gönderilerinizi değiştirme, yayınlama veya yayınlamama hakkımızı saklı tutarız. Bizim ile içerik paylaşmanız durumunda paylaştığınız içeriğin tüm veya paylaşım haklarına sahip olduğunuzu garanti ve beyan ediyorsunuz demektir.

Öneriler

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 

Fikirlerinizi korumak ve bizimle gizli olarak paylaşmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

İçeriğinizin aşağıdakileri şartları sağlayacağınızı kabul etmeyen kullanıcıların içerik göndermemesini rica ediyoruz:

  • yasadışı, yasadışı, zararlı, tehdit edici, küfürlü, taciz edici, hakaret içeren, kaba, müstehcen, başkalarının mahremiyetini istila eden, nefret dolu veya ırksal içerik içermemesi
  • dağıtma hakkına sahip olmadığınız üçüncü bir tarafın haklarını ihlal eden içerik gönderilmemesi
  • herhangi bir ürün veya  hizmet satmak, bağış talepleri içeren içerik paylaşılmaması
  • içerikleri virüs veya başka bir zararlı bileşen içermemesi
  • spam, trolling veya içeren içerik içermemesi
  • kasıtlı olarak yanlış bilgi veren içerik içermemesi

Hesaplar

Sitemizde bir hesap oluşturuyorsanız, kendiniz hakkında doğru ve güncel bilgiler sağlamayı ve güncellemeyi kabul edersiniz.  Başka bir kişinin veya işletmenin adına hesap açamazsınız.

Ayrıca, her oturumun sonunda hesabınızdan çıkmanın sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz. 

Bu kullanım şartlarına uymamanız, telif hakkını ihlal etmemeniz, uygunsuz materyaller veya spam göndermeniz durumunda tamamen kendi takdirimize bağlı olarak hesabınızı askıya alabilir veya silebiliriz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

kolaydokuman.com aşağıdaki durumlardan sorumlu değildir.

  • Sitenin kullanılamaması
  • Beklenen kurulumu gerçekleştirmemiz
  • Site hataları ve sitemizin iletiminde gecikme
  • Bilgisayar virus arızası

Diğer Sitelere Bağlantılar

Bazen sitemizden diğer sitelere yönlendirmeler ve bağlantılar sunuyoruz. Bu tür bir bağlantı, sitemiz üzerinden erişebileceğiniz sitelerde sunulan hiçbir bilgi veya kaynakla onay, onay veya anlaşma olarak görülmemelidir. 

Sitemize bağlı olabilecek üçüncü taraf sitelerin içeriğinden veya uygulamalarından sorumlu değildir.

Kesintiler

Zaman zaman hizmetimizde kesintiler olabilir. Bu nedenle, hizmetin kullanılabilir olacağını garanti etmiyoruz. Bunun nedeni donanım, yazılım veya diğer teknik hatalar veya gecikmeler olabilir. Sitede veya programda herhangi bir değişiklik, onarım, güncelleme veya revizyon yapma hakkını saklı tutarız. Hizmetin kesintiye uğramasından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu tutulamayacağımızı kabul edersiniz.

kolaydokuman.com bu Kullanım Koşullarını bu kaydı güncelleyerek ve size bildirmeden değiştirebilir.